WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sor!
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Tel: 0(224) 251 06 99
Gsm: +90 545 221 06 97
E-posta: info@medikalmarmara.com

Medikal Marmara Hakkında

En doğru ve güvenilir Mühendislik firmasını seçmek; işinizin zamanında ve en ekonomik şekilde yapılacağını görmenizi sağlayacaktır.

2017 yılında Medikal Marmara ünvanı ile kurulmuştur. Mühendislik firması olarak kurulan Medikal Marmara; Türkiye’de ve yurt dışında ilaç fabrikaları, endüstriyel binalar, alışveriş merkezleri, oteller, hastaneler ve ticari konutlarda mekanik tesisat, taahhüt, proje ve danışmanlık konularında hizmet vermektir.

Misyonumuz

Faaliyet alanımızda yaptığımız tüm sistemlerin en yüksek teknoloji ile en verimli şekilde çalışmasını sağlamak, kaliteyi artırmak, doğru ve en uygun sistemleri kurgulamak ve uygulamakla müşterilerimizin hizmetine en güzeli sunmaktır.

Vizyonumuz

Alanında en güvenilir, en iyi sistemleri kuran, devreye alan ve devamlılığını sağlayan firma unvanını kazanmak ve bu vasıflarıyla tercih edilen firma olmaktır..

Hedeflerimiz

Sürekli büyüme hedefi ile Mekanik tesisat sektöründe, güvenilir ve saygın şirket olmak için; En iyi hizmeti sunmak suretiyle, müşteri sürekliliğini sağlamak, en yeni bilgiler ve teknolojiler ile, dinamik ve etkin ve katılımcı yönetim prensiplerini benimsemek ve uygulamaktır..